preloader

Hakkımda

"İçsel huzur, düşüncelerimizin çalkantısından arınmış bir zihinle başlar; çünkü gerçek bilgelik, düşünce tarzımızın derinliklerinde yatan sükûneti keşfetmektir."

Büşra KARABULUT

1998 yılında Kayseri’ de dünyaya geldim. İlkokuldan beri öğretmenlerimin ve arkadaşlarımın yönlendirmesiyle hep psikoloji okumam tavsiye edilmişti.

Eğitim

 

Küçük yaşlardan itibaren insanları dinleyebilmem sır saklayabilmem beni bu alana daha çok itti. 2020 yılında Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum ardından İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünde eğitimimi tamamladım.

 

Kendimi geliştirmek bu alanda sonsuzdu ve alanla ilgili eğitimlerimi almaya devam ettim sınavlarım sonucunda bazı sertifikaları almaya hak kazandım.

Gelişim

Pandemi nedeniyle 1 yıl online olarak çalıştıktan sonra 2022 yılında kendi ofisimi açarak danışanlarımla yüz yüze seanslara geçme imkanı sağladım.

 

Yalnızca bölümde kendimi geliştirmek bana yetmeyecekti çello, kayak, resim , yazılar yazmak gibi hobilerimde beni motive ediyordu.

 

Hümanistik yaklaşımım insanları yargılamadan anlamaya çalışmama ön ayak olmuştu.

Kariyer

Mesleğimi severek yapmam benim enerjimi daha çok artırıyor ve işime daha tutkuyla bağlanmama sebep oluyordu.

 

Farklı hayatlara tanık olmak benimde hayata bakış açımı değiştiriyor bu sayede bende danışanlarımla sürekli bilgi alışverişinde bulunuyorum.

 

Hayat öğretmek ve öğrenmekle bütünleşiyor ve bu sonsuz bir yolculuk bu yüzden hayatlarına dokunmamı sağlayan danışanlarıma da teşekkürü borç bilirim..

Neden hala tanışmıyoruz?

Profesyonel psikolojik danışmanlık almak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

Birçok sorunu çözmenin temeli, zihinsel engelleri aşmak ve düşünce tarzınızı dönüştürmektir; çünkü gerçek özgürlük, kendi düşüncelerinizde hapsedilmemektir.

Büşra KARABULUT

Psikolog

00 / 00